22-06-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_17.jpg?itok=T-Hk1_tZ)
У місті Світловодськ відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради Олександрі Чорноіваненку за участі голів районних рад області.
На початку пленарного засідання Координаційної ради директор філії “Кременчуцька ГЕС” Сергій Яременко ознайомив присутніх з історією підприємства та сьогоденням, а також презентував фільм про гідроелектростанцію.
Під час проведення засідання Координаційної ради голови районних рад ознайомилися з досвідом роботи Світловодщини у питаннях соціального і економічного розвитку територій, а депутат Світловодської районної ради Микола Середенко надав цікаву інформацію стосовно розвитку туризму в районі. У ході визного засідання керівників територій поінформували про зміни у законодавстві України щодо майнових та кадрових питань об'єктів комунальної власності.
За інформацією Кіровоградської обласної ради
- 27