![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc07412_695.jpg?itok=Ggldlsi0)
Унікальні експонати були представлені у Новодністровському історичному музеї головою Чернівецького клубу історичної реконструкції «Чорна дружина» Богданом Уренюком.
![](/sites/default/files/inline-images/viber_image%D0%BE%D1%80%D0%BE.jpg)
Проведення виставки у Новодністровську стало можливим завдяки допомозі директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василя Суботи, зокрема, в забезпеченні транспорту для перевезення експонатів з Чернівців.
Енергетики на власні очі побачили старовинну зброю та обладунки, яку віднаходять та реконструюють члени "Чорної дружини". Крім того, з цікавістю переглянули фрагменти відео сучасних реконструкцій лицарських боїв. Зокрема з Чемпіонату світу з історичного середньовічного бою «Битва націй», де у травні 2017 року українська збірна отримала перемогу над командою Росії, яка лідирувала у цій номінації протягом останніх 7 років.
![](/sites/default/files/inline-images/viber_image%D0%BC%D0%BC.jpg)
Усі мали нагоду потримати в руках зброю та приміряти шоломи, особливо це із величезним захопленням сприйняли діти працівників філії.
- 23