![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_62.jpg?itok=sB9cR37N)
«Почесною грамотою народжено колектив філії Дніпровська ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго» за високі досягнення у виробничій діяльності, вагомий внесок у розвиток гідроенергетичної галузі України та з нагоди 85-річчя прийняття в експлуатацію першої черги ДніпроГЕСу», – зазначив Р. Омельянович.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_5732.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_5768.jpg)
Також, в урочистій атмосфері на станції було нагороджено працівників легендарного ДніпроГЕСу. Нагороджуючи колектив, директор станції зауважив:
«Наш колектив – це кваліфіковані спеціалісти, досвідчені ветерани станції та молоді гідроенергетики, які продовжують славні трудові традиції старших поколінь, своєю сумлінною працею примножують славу рідної гідроелектростанції, надійно і економічно експлуатують обладнання та успішно провадять її реконструкцію. Поздоровляю усіх ветеранів та робітників з цією знаменною датою і бажаю міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя і найкращих трудових успіхів на благо Дніпровської ГЕС».
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_5727.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_5726.jpg)
Цього дня за особливий внесок у розвиток гідроелектростанції, вагомі досягнення в праці та активну участь у громадському житті почесними грамотами та листами подяки було нагороджено найкращих працівників. Також двох співробітників було відзначено Нагрудним знаком «Почесний працівник Укргідроенерго» токаря 6-го розряду МЦ Юрія Бондаренка та начальника зміни ГЕС ОС Олега Пшеничного.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_5752.jpg)
Нагадаємо, що пуск першої черги п'яти енергоблоків загальною потужністю 310 тисяч кВт ДніпроГЕСу відбувся 10 жовтня 1932 року, а 10 жовтня 2017 року відбулося урочисте відзначення 85-річчя.
- 26