![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-03/938E7AB0-8D6D-4735-BAC2-0F2249790B49.jpeg?itok=e8Fqg2RE)
Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота розпитував про умови життя і праці, настрій та розділив спільні мрії про Перемогу. Запевнив,що компанія і надалі докладатиме максимум зусиль, аби підтримувати вимушених переселенців.
«Вірю, що спільними зусиллями ми все здолаємо і все відбудуємо. Я буду першим, хто разом з вами повернеться на станцію», - наголосив Ігор Григорович.
Із перших днів окупації Нової Каховки керівництвом Укргідроенерго було прийнято рішення максимально перемістити співробітників Каховської ГЕС та їхні родини у безпечніші регіони. Їх забезпечили житлом та перевели працювати на інші станції, зокрема, Дністровську ГАЕС.
Нагадаємо, 28 лютого - 71-а річниця з дня заснування міста Нова Каховка.
Пресслужба Укргідроенерго
- 323