20-03-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/swer1_kopiya_1139.jpg?itok=p0QfeDMv)
За розпорядженням голови Районної адміністрації Запорізької міської ради колектив філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» нагородили Почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток енергетики Запорізького регіону».
16 березня з нагоди 90-річчя від дня утворення Дніпровського району у місті Запоріжжя відбулись урочисті заходи.Місцем проведення святкувань обрали Палац культури металургів. У рамках програми відзначення 90-річчя представникам ДніпроГЕСу вручили Почесну грамоту.
Дніпровський район був заснований у 1928 році ‒ ще тоді його вважали найперспективнішим у промисловому і соціальному розвитку Запоріжжя. Нині на цих територіях розташовані видатні пам’ятки історії та культури України, а також ДніпроГЕС ‒ перше водосховище на Дніпрі, що забезпечує населення електроенергією з 30-х років ХХ століття.
Нині площа району сягає 49,67 км², а чисельність населення ‒ 133, 969 тис. чоловік.
![](/sites/default/files/inline-images/ert.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/er_%281%29.jpg)
- 85