Все буде Україна!

Масштабні антитерористичні навчання: як гідроенергетики Каховської ГЕС відпрацьовували виявлення та знешкодження диверсантів

Масштабні антитерористичні навчання: як гідроенергетики Каховської ГЕС відпрацьовували виявлення та знешкодження диверсантів

24-05-2021
20 травня у Херсонській області відбулися масштабні контрдиверсійні навчання за участі співробітників Служби безпеки України, Національної гвардії України, Національної поліції, а також підрозділів Збройних сил України.

За легендою диверсійно-розвідувальні групи готувалися до вчинення ряду диверсійних актів на об’єктах критичної інфраструктури, серед яких: Каховський судноплавний шлюз, Північно-Кримський канал та Каховська ГЕС.

Завдяки злагодженим та чітким діям співробітників філії територію Каховської ГЕС було оперативно обстежено. За результатами пошуків, сторонніх предметів на території забороненої та контрольованої зони, в тому числі водної акваторії нижнього та верхнього б’єфа, пошуківці не виявили.

«Підводячи підсумки навчань можна впевнено сказати, що робота охорони філії організована належним чином. І саме це не дало змоги стороннім особам проникнути на об’єкт та скоїти диверсійний акт, - коментує результати тренувань директор департаменту фізичного захисту, режиму та безпеки Укргідроенерго Ігор Шевчук, - Зазначу, що подібні тренування проводяться систематично на філіях Укргідроенерго з метою реалізації державної політики, яка спрямована на безпеку та захист населення і територій від негативних наслідків надзвичайних ситуацій».

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також:

На Дністровській ГАЕС відточували майстерність реагування на надзвичайні події

Охорона Дністровської ГЕС відпрацьовувала готовність протидіяти терористичним загрозам

Гідроенергетики Кременчуцької ГЕС провели спеціальні об'єктові тренування з цивільного захисту

Фотогалерея

Поділитися: