![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-08/body0_26.jpg?itok=BQEUrd68)
Нагадаємо, що у січні 1973 року на Дністер прибули перші будівельники із м. Канів за переводом з «Дніпробуду», тож і на гербі міста-супутника Дністровських гідроелектростанцій нагадуванням про старт літопису значиться – 1973.
![](/sites/default/files/inline-images/body1_20.jpg)
На дні міста під час святкової програми за поданнями трудових колективів вшановували людей праці. Серед славної когорти трударів з ініціативи адміністрації та первинної профспілкової організації філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» з нагоди святкування Дня міста міським головою Анатолієм Болдашевим було відзначено інженера ІІ категорії цеху технологічної автоматики, захистів та зв’язку Турця Павла Павловича – за старанну та віддану плідну працю, за патріотизм і громадську активність, високий професіоналізм та значний особистий внесок у благоустрій м. Новодністровськ.
![](/sites/default/files/inline-images/body2_21.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/body3_16.jpg)
Ось пишуться сторінки історії міста над Дністром, котре народилось 45 років тому завдяки будівництву Дністровського каскаду.
- 153