23-06-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2%2C.jpg?itok=2MD9GtlE)
Цього тижня відбулася чергова зустріч представників ПрАТ «Укргідроенерго» та компанії «Andritz Hydro GmbH» в рамках широкого спектру співробітництва.
Під час зустрічі сторони обговорили можливості фінансування австро-німецькими фінансовими організаціями перспективного проекту «Будівництво Канівської ГАЕС» та підготовку реалізації Програми «Трансфер європейських технологій в гідроенергетику України» в частині навчання персоналу.
Частину зустрічі було присвячено стану підготовки компаній до участі в українсько-німецькому форумі, присвяченому відновлювальним джерелам енергії, який відбудеться 5 липня у Львові.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_13.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_12.jpg)
Учасники зустрічі висловили свої позиції щодо продовження співпраці між компаніями у майбутньому.
- 35