![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-10/IMG_3877.jpeg?itok=KaAp-rUv)
Під час обходу станції Ігор Сирота особливу увагу приділив ділянкам, на яких проводяться відновлювальні роботи, а також роботи спрямовані на захист об’єктів критичної інфраструктури.
На нараді з проєктною та підрядними організаціями було обговорено ряд питань щодо відновлення Дніпровської ГЕС після неодноразових масованих ракетних обстрілів, а також важливі проєктні рішення щодо захисту обладнання.
«Минулий рік навчив нас, навіть у найскладніших ситуаціях, діяти злагоджено і ефективно. Ми всі розуміємо ницість і безпринципність росіян. Тому маємо максимально захистити наших співробітників і обладнання», - наголосив Ігор Сирота.
Також генеральний директор подякував гідроенергетикам за стійкість та привітав з 91-ою річницею станції.
Пресслужба Укргідроенерго
- 36