![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-08/IMG_20210827_103033%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=stJXo236)
Мета протипожежних тренувань – покращення навичок співробітників Укргідроенерго ідентифікувати небезпечну подію, перевірка готовності до евакуації та гасіння пожежі.
У навчанні взяли участь керівний склад, оперативно-диспетчерська служба, евакуаційна комісія, добровільна пожежна дружина філії, ДПРП-2 та ДПРЧ-8 міста Сокиряни, ДПРЗ-5 Головного Управління ДСНС України в Чернівецькій області, а також загон відомчої воєнізованої охорони.
Співробітники станції відпрацювали навички швидкого і безпомилкового орієнтування в ситуації при виникненні загрози пожежі, визначення вирішального напряму дій і вжиття заходів із запобігання та ліквідації пожежі.
Також здійснено перевірку стану засобів автоматичного протипожежного захисту об’єкта, зовнішнього протипожежного водопроводу, первинних засобів пожежогасіння та шляхів евакуації.
Варто зазначити, що такі тренування в Укргідроенерго проводяться систематично з метою реалізації державної політики, яка спрямована на безпеку та захист населення і територій України.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
Читайте також:
На Дністровській ГЕС підрозділи ДСНС відточували майстерність у гасінні пожеж
В межах контрольованої зони Київської ГЕС проходять антитерористичні тренування
На Кременчуцькій ГЕС підрозділи СБУ відточували майстерність у протидії контрдиверсійним атакам
- 61