![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-11/DJI_0002%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=1Ae0Gpy9)
Учасники зустрічі обговорили графіки та поточні питання виконання робіт.
Зокрема, директор філії «Дністровська ГЕС» Вячеслав Клим розповів про хід виконання робіт, наголосивши:
«Загальна довжина ділянки виконання робіт по лівобережній кам’яно-земляній греблі становить 491,37 м. п., на даний час виконано роботи з виїмки ґрунту для улаштування траншеї під форшахту у об’ємі 77% від обсягу, зазначеного в кошторисі, бетонування фундаментів форшахти на 74%. Крім того, виконано роботи по заповненню траншеї бентонітовим розчином 134 м. п., розпочата засипка комової глини».
У ході зустрічі торкнулися питання строків завершення основного етапу робіт «стінка в ґрунті», завершення якого планується на другу декаду грудня. Також учасники наради обговорили питання якості комової глини, яка направляється на будівельний майданчик.
З метою убезпечення руху автотранспорту по греблі у зимовий період Ігор Сирота доручив виконати влаштування карманів для пропуску транспорту у пріоритетних напрямках руху та прискорити встановлення мобільного світлофорного комплексу.
Прес-служба Укргідроенерго
- 284