![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_56.jpg?itok=JXbBbVmL)
Темою навчань стало відпрацювання дій керівного та оперативного складу філії, формувань цивільного захисту, їх взаємодія з підрозділами служби надзвичайних ситуацій України у разі появи небезпеки хімічного зараження під час витоку хлору на ДВС м. Києва.
Під час навчань було перевірено реальність планів приведення формувань в готовність до дій за призначенням та їх можливостей щодо ведення рятувальних та інших невідкладних робіт в зоні надзвичайної ситуації, злагодженості та організації взаємодії в заходах під час ліквідації надзвичайних ситуацій, підготовка до проведення евакуаційних заходів.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171012_135715.jpg)
Збір штабу ЦО під керівництвом заступника начальника цивільного захисту-головного інженера філії Урманова О.Б.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171012_140741.jpg)
Евакуація працівників гідротехнічного цеху, територія якого, згідно з легендою, потрапила під зараження хлором.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171012_141805.jpg)
Заступник начальника штабу ЦО філії Урманов О.Б. ставить задачі загону служби ГУДСНС.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171012_152608.jpg)
Створення водної завіси з метою локалізації хмари хлору.
- 17