21-06-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-06/DJI_0024-%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE.jpg?itok=6nHsCjg1)
20 червня на робочій нараді керівництво Укргідроенерго, Каскаду Київських ГЕС і ГАЕС, представники АТ «Турбоатом», ТОВ «Дніпро-СГЕМ» та ДП «Завод Електроважмаш» обговорили завершення монтажних робіт на гідроагрегаті № 2 Київської ГАЕС.
Нагадаємо, що роботи проходять у рамках реалізації контрактної угоди №UHE/TFCS/C/3-13 від 30.12.2016 року «Реконструкція 3-х агрегатів на Київській ГАЕС».
Учасники наради розглянули питання завершення пусконалагоджувальних робіт та початку дослідної експлуатації агрегату № 2 у відповідності до умов контракту.
Про введення в експлуатацію гідроагрегату читайте у наступних новинах.
Прес-служба Укргідроенерго
- 68