29-03-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_20180315_111427_1157.jpg?itok=ks26etRh)
Цього разу філію відвідали випускники школи селища Обривка та учні 6-х класів Таврійської ЗОШ №5 Херсонської області.
Метою екскурсій є заохочення молоді до вивчення технічних наук, ознайомлення майбутніх абітурієнтів будь-якого віку з перспективами розвитку гідроенергетики та можливостями альтернативних джерел енергії.
На екскурсії у філію ПрАТ «Укргідроенерго» учні дізнались історію будівництва Каховської ГЕС, ознайомились з професіями в енергетиці та принципом роботи станції.
![](/sites/default/files/inline-images/p1010156.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/p1010148.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/p1010157.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 44