![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B21_0.jpg?itok=jxdq3gk0)
В склад експедиції увійшли литовські журналісти, етнографи, етнологи та історики.
Цей сплав присвячений сторіччю відродження литовської державності. Експедиція стартувала в Литві і продовжилась через Польщу до України.
![зобрвження](/sites/default/files/inline-images/1-1.jpg)
Всього в експедиції беруть участь 43 людини. Філію «Середньодніпроська ГЕС» відвідали 8 учасників експедиції. Також до екскурсії станцією долучилися представники мерії.
Самі ж учасники кажуть:
«Одна із головних цілей експедиції - розповісти про історію, культуру, природу, визначні місця та надзвичайні гідротехнічні споруди на річці Дніпро, серед яких філія «Середньодніпроська ГЕС».
![зобрвження](/sites/default/files/inline-images/1-2.jpg)
Під час проведення екскурсії по станції учасники експедиції дізналися про історію ГЕС, принцип роботи, ознайомилися з основним обладнанням, експлуатаційними характеристиками, техніко-економічними показниками, автоматизацією виробничого процесу тощо.
![зобрвження](/sites/default/files/inline-images/1-3.jpg)
За підсумками проведення екскурсії та зустрічі, делегати висловили велику подяку за теплу зустріч та пообіцяли, що у вересні в Литві вийде в ефір серія телепередач, в яких буде висвітлена філія, її історія та робота обладнання.
- 14