Все буде Україна!

Наглядова рада ПрАТ "Укргідроенерго" відвідала Канівську ГЕС

Наглядова рада ПрАТ "Укргідроенерго" відвідала Канівську ГЕС

30-09-2020
Під час візиту члени Наглядової ради ознайомилися з виробничими потужностями філії, ходом реконструкції блоків №4-5, що виконується за кошти міжнародних фінансових організацій українськими підрядниками – заводами Турбоатом та Електроважмаш.

Окрім того, значна увага членів Наглядової ради була приділена виконанню робіт з реконструкції автодорожнього переїзду через греблю ГЕС, який є важливим об‘єктом соціальної інфраструктури регіону.

Також, зважаючи на необхідність забезпечення здоров‘я співробітників філії та сталого функціонування гідроелектростанції, члени Наглядової ради ознайомились зі станом виконання заходів щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби.

Під час наради з колективом філії, голова Наглядової ради Валентин Гвоздій проінформував про значення та стан проведення реформи корпоративного управління Товариства, про роботу та завдання, що стоять перед Наглядовою радою.

Подібні зустрічі із співробітниками компанії безпосередньо на виробництві є запорукою ефективної комунікації Наглядової ради зі структурними підрозділами Укргідроенерго.

Фотогалерея

Поділитися: