14-02-2024
![Uhe Uhe](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-02/IMG_7495.jpeg?itok=q-TwJvQo)
Нещодавно у ЗМІ зʼявилась інформація, що нібито співробітники Дніпровської ГЕС повідомили про виявлені в Запоріжжі біля Центрального пляжу плями нафтопродуктів на воді.
Укргідроенерго інформує, що Дніпровська ГЕС, та всі інші гідроелектростанції компанії працюють у штатному режимі. Жодного витоку масла з обладнання у річку не відбувалось.
Працівники ДніпроГЕС про виявлення плям на річці не повідомляли.
Пресслужба Укргідроенерго
- 36