24-07-2024
![УГЕ Уге](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-07/D1AF4DEC-6F05-4526-81D7-9A3AFA6978E8_Original.jpeg?itok=Egaya7x6)
ГЕС та ГАЕС Укргідроенерго працюють у штатному режимі та продовжують забезпечувати енергосистему балансуючими та аварійними потужностями у пікові години споживання електроенергії.
Гідроенергетики відновлюють пошкоджену генерацію та активно готується до зими, виконуючи різноманітні заходи для забезпечення стабільного енергопостачання під час ОЗП.
Станом на сьогодні в денні години відключення скасовані майже по всій країні. Проте через масовані ворожі атаки ситуація в ОЕС залишається складною.
Тому важливо ощадливо користуватися електроенергією. Адже це запорука стабільної роботи енергосистеми. А відтак – можливість швидше відновити втрачені потужності та скоротити обмеження споживання.
Пресслужба Укргідроенерго
- 23