![УГЕ Уге](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-06/35B9889E-ACEA-461E-B123-3CEFCCCDFEF9_Original.jpeg?itok=zhn17rDb)
Гідроенергетики активно працюють над підготовкою до зими, виконуючи важливі заходи для забезпечення стабільного постачання електроенергії в холодну пору року.
Ситуація в енергосистемі залишається складною. Це повʼязано зі значними наслідками масованих ударів ворога по об’єктах енергетики.
Продовжують діяти графіки відключень як для населення, так і для бізнесу та промисловості.
Завдяки дипломатичним зусиллям України, вже є ряд ініціатив, підтриманих міжнародними партнерами для забезпечення об’єктів критичної інфраструктури джерелами відновлюваної енергетики та установками зберігання енергії.
Звертаємося до всіх споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це дозволить збалансувати енергосистему та допомогти енергетикам пришвидшити відновлення.
Преслужба Укргідроенерго
- 38