22-04-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-04/2cfc8a79-a09f-4db4-a2fc-f4f24ee72bec.jpg?itok=nE2DrlJ-)
"Великдень з діда-прадіда — винятковий для українців та усіх вірян", – щиро ділиться напередодні свята завідувач виробництва їдальні Дністровської ГАЕС Альона, – із молитвою, вдячністю та неодмінно — запахом рідного дому.
Понад 100 великодніх пасок, виготовлених з любов’ю та вірою у щасливий розквіт Батьківщини, неодмінно додадуть захисникам Новодністровська, що несуть службу у місцевій теробороні, сил і снаги.
"Це – внесок працівників їдальні у нашу українську перемогу! До кожної паски додаємо вдячність, віру, силу люблячого жіночого серця – від імені усіх доньок, дружин і матерів!" – наголошує майстриня зі смачної випічки запашних смаколиків Валентина.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
Читайте більше актуальних новин про діяльність компанії та галузі в нашому телеграм-каналі.
Читайте також:
- 46