27-10-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-10/f195208a-ef9c-4d96-b15e-d1fb64e967bb.jpg?itok=U0GpEHbk)
15 років тому було створено підприємство, якому судилося зіграти важливу роль не лише в гідроенергетичній галузі країни, але й в історії України загалом.
Адже висококваліфікований колектив Укргідроенергобуду вже багато років пліч-о-пліч з фахівцями Укргідроенерго спільно з іншими партнерами розбудовують та реконструюють потужні гідроенергетичні об’єкти країни, в тому числі й найамбітніший проєкт України – Дністровську ГАЕС.
Дякуємо команді Укргідроенергобуду за плідну та результативну співпрацю та бажаємо нових цікавих проєктів, надійних партнерів та перспективного розвитку компанії!
- 91