![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-10/99.jpg?itok=Lj7i5eJn)
«Важливо пам'ятати, що Друга світова війна торкнулася майже кожної родини. Поклавши квіти до монумента визволителям, ми віддаємо данину поваги героїзму наших дідів та прадідів», - зазначила економіст відділу капітального будівництва Середньодніпровської ГЕС Ольга Соколова.
Нагадаємо, що пам’ятний знак Т-34 було відкрито 25 жовтня 1978 року до 35-ої річниці визволення міста.
Варто зазначити, що фахівці Укргідроенерго регулярно беруть участь у соціально важливих заходах у рамках реалізації Стратегії корпоративної соціальної відповідальності.
Пресслужба Середньодніпровської ГЕС
Читайте також:
Гідроенергетики вшанували пам'ять загиблих захисників України
Гідроенергетики вшанували пам'ять воїнів Другої світової
Новодністровці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
- 69