![Uhe Uhe](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-12/5E250C25-B2CA-47B9-AC7C-59696D87255D_Original.jpeg?itok=HdxGhPUj)
Гідроелектростанції продовжують забезпечувати енергосистему балансуючим та аварійним резервами у пікові часи споживання електроенергії.
На станціях Укргідроенерго продовжують масштабну ремонтну кампанію та реалізацію програми відновлення важливого обладнання критичної інфраструктури. Також на філіях тривають роботи з фізичного захисту в умовах воєнного часу.
Загальна ситуація в енергосистемі:
Усі генерації працюють для забезпечення споживання електроенергії. Ситуація стабільна.
Дефіциту електроенергії немає.
Проте навантаження на систему залишається значним. Прохання до споживачів заощаджувати електроенергію. Не використовуйте енергоємні прилади в години-пік. Так ви допоможете працівникам критичної інфраструктури: лікарям, комунальникам, військовим.
Пресслужба Укргідроенерго
- 27