19-04-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_8060_358.jpg?itok=lhJfSoUO)
16 квітня увесь православний і католицький світ відзначив найшанованіше свято християнського віросповідання – Великдень.
Уже четвертий рік поспіль персонал Дністровської ГАЕС підтримує запропоновану адміністрацією і профспілковим комітетом гарну традицію приходити на роботу у перший після Великодніх свят день в українських вишиванках.
Тож і цьогоріч енергетики, святково вбрані у вишиванки, вітали один одного зі святом воскресіння Ісуса Христа. Крім святкового вбрання, працівники станції зробили традиційну фотосесію з великоднім кошиком та вишитим рушником єднання із логотипом компанії.
![](/sites/default/files/inline-images/img_8073.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_8064.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_8062.jpg)
- 11