![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/1297_kopiya_1045.jpg?itok=ojHcpec6)
Метою заходу стала професійна перепідготовка, осучаснення та актуалізація знань в сфері захисту, безпеки і охорони обʼєктів критичної інфраструктури, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави. Відтак, задля підвищення кваліфікації фахівців департаменту фізичного захисту, режиму та безпеки ПрАТ «Укргідроенерго», участь у навчальному курсі взяли інженер відділу фізичного захисту та заступники начальників відомчої воєнізованої охорони з інженерно-технічних засобів охорони всіх філій Товариства.
![Укргідроенерго покращує заходи фізичного захисту, режиму та безпеки станцій](/sites/default/files/inline-images/dsc01280.jpg)
По закінченню навчального курсу фахівці успішно пройшли тестування та отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації.
![Укргідроенерго покращує заходи фізичного захисту, режиму та безпеки станцій](/sites/default/files/inline-images/dsc01284.jpg)
Варто відзначити, що, усвідомлюючи техногенні, соціальні та екологічні наслідки у випадку можливих терористичних актів, у ПрАТ «Укргідроенерго» та у всіх філіях Товариства налагоджено тісну взаємодію зі всіма суб’єктами боротьби з тероризмом та органами й підрозділами, задіяними на посилення охорони та захисту гідроелектростанції. Окрім вищезазначених заходів, Товариство також систематично моніторить і враховує світовий досвід з охорони об’єктів критичної інфраструктури, а відтак в компанії здійснюються масштабні роботи з впровадження в системи захисту інженерно-технічних засобів охорони задля гарантування безпеки та захисту населення і територій України.
- 40