![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-09/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.png?itok=V3FvT6v-)
Під час навчання фахівці компанії дослідили характеристики злочинців у сфері кібербезпеки, обговорили принципи конфіденційності, цілісності і доступності, пов’язані зі станом даних. Усі учасники ознайомилися з контрзаходами щодо кібербезпеки, а також вивчили тактики, методи та процедури, які використовуються в підготуванні кібератак.
Отриманий досвід та нові знання будуть використані професіоналами підприємства при виконанні своїх функціональних обов’язків у повсякденній діяльності щодо організації заходів покращення інформаційного безпеки об’єктів гідроенергетики.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Кібербезпека в енергетичному секторі: які виклики стоять перед об’єктами критичної інфраструктури?
Фахівці Укргідроенерго діляться досвідом у питаннях кібербезпеки
- 99