Під час екскурсії гості побували на оглядових майданчиках станції та на власні очі побачили, як відбувається реконструкція гідроагрегатів, ознайомилися з характеристиками основного обладнання, процесом виробництва, розподілу, трансформації та передачі електричної енергії.
«Сказати, що я у захваті - це нічого не сказати! Дізнатись стільки цікавої та пізнавальної інформації під час екскурсії, це вражаюче. Безперечно, у Канева є перспективи для розвитку індустріального туризму і одним з головних місць, що заслуговують на особливу увагу, є Канівська ГЕС. І як тільки мені випаде слушна нагода, я знову приїду сюди на екскурсію!», - поділився враженням Олександр Табачний.
Це вже четвертий рейс за маршрутом Київ-Канів-Київ на теплоході "Ракета", який проходить в рамках пілотного проєкту з відновлення руху річкового пасажирського транспорту на Дніпрі, який реалізується Державним агентством розвитку туризму України спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством інфраструктури України, Київською та Черкаською обласними державними адміністраціями.
11-12 вересня Канівську ГЕС відвідали київські соціологи, а 16 вересня завітали представники провідних ЗМІ України. Всі із задоволенням оцінили туристичний потенціал Канівської гідроелектростанції та активно ділились своїми враженнями.
Нагадаємо, відвідати Канівську ГЕС, або будь-яку іншу станцію у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна, попередньо узгодивши дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп ‒ безкоштовні!
Пресслужба Канівської ГЕС
Читайте також:
Канів відзначив своє 943–річчя
На Канівську ГЕС з ознайомчим візитом завітали співробітники «Черкасигаз»
Партнерство задля розвитку громад. Укргідроенерго привітало Бобрицьку ОТГ з Днем села
- 83