![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-11/285D7EED-4C51-47BB-85C5-CC0612CBE2E6%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpeg?itok=fIjpJNAF)
Справжня енергетична безпека вимагає, щоб якісні енергетичні послуги були доступними, надійними та безпечними для всіх громадян України.
В рамках реалізації проєкту в компанії Укргідроенерго був реалізований тренінговий модуль з питань гендерної рівності. Учасниками тренінгу стали керівники філій компанії. Тренінг провела Юлія Галустян, спеціалістка з гендерних питань USAID, яку вразила щира зацікавленість директорів філій в темі досягнення гендерної рівності.
"Учасники зустрічі були дуже активними в обговоренні проблем, пов’язаних з забезпеченням рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків, як в українському суспільстві загалом, так і в гідроенергетиці, зокрема. Із нетерпінням очікуємо на початок тренінгової програми з гендерної рівності, в якій візьмуть участь вже представники філій Укргідроенерго", - зазначила Ю. Галустян.
Основний висновок всіх учасників зустрічі – Укргідроенерго за гендерний баланс в енергетиці!
Прес-служба Укргідроенерго
- 157