Все буде Україна!

«Укрігдроенерго» нарощує виробництво електроенергії

«Укрігдроенерго» нарощує виробництво електроенергії

09-06-2017
У ПрАТ «Укргідроенерго відбувся прес-ланч за участі генерального директора Ігоря Сироти та журналістів провідних ЗМІ України.

Захід відвідали представники інформаційних агентств, ділових і галузевих медіа. Під час зустрічі  репортери та кореспонденти змогли поспілкуватися з керівником компанії та отримати докладну інформацією щодо діяльності Товариства та розвитку гідроенергетики в Україні. Ігор Сирота проінформував журналістів щодо ходу реалізації програми розвитку гідроенергетики України до 2026 року, прогнозу балансу електроенергії на 2017 рік.

За його словами у 2017-му гідроелектростанції вироблять 9,5 млрд кВт*год електроенергії, що перевищує заплановані показники.

«Станції «Укргідроенерго» вироблять на 600-700 млн кВт*год електроенергії більше, ніж передбачено у фінансовому плані», - повідомив Ігор Сирота.

Представники преси цікавилися питаннями тарифоутворення, екологічного впливу гідроенергетики на навколишнє середовище, початком будівництва другої черги Дністровської гідроакумулюючої електростанції у складі 4-го гідроагрегату та майбутніми проектами компанії. Щодо останнього, то Ігор Сирота зауважив, що ПрАТ "Укргідроенерго" планує будівництво додаткових гідроагрегатів Дністровскої ГАЕС:

«Ми плануємо, що 5-7 гідроагрегати будуть нового типу і значно відрізнятимуться від 1-4. Їх потужність сягатиме 250 МВт у генераторному та 260 у насосному режимі».

На сьогодні «Укргідроенерго» співпрацює з  іноземними компаніями, які мають великий досвід будівництва ГЕС і ГАЕС по всьому світу. Основною метою такої співпраці є отримання досвіду та впровадження новітніх технологій в українську гідроенергетику. Тому під час зустрічі генеральний директор також поділився із присутніми отриманими знаннями від іноземних колег з Австрії, Німеччини, Португалії, Швейцарії, Іспанії щодо розбудови гідроелектростанцій та їх позитивного впливу на соціальну сферу та екологію.  Крім того, генеральний директор закцентував журналістам на ролі Дніпровського каскаду для України.

«Виробництво електроенергії важлива функція Дніпровського каскаду, однак не першочергова. Найголовніша функція для України – це забезпечення населення 75% прісної води», - сказав Ігор Сирота.

Наприкінці прес-ланчу генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» подякував журналістам за виявлений інтерес до діяльності товариства, цікаву бесіду та висловив сподівання щодо майбутніх зустрічей з представниками провідних ЗМІ України.

 

Поділитися: