![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-03/%D0%BD%D0%B0%20%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2.jpg?itok=SGFReKhM)
Під час зустрічі обговорили нагальні питання та плани на майбутнє. Представники турецької компанії проінформували щодо досягнутих успіхів в питанні реалізації обов’язків, закладених у Меморандумі.
Віце-президент з розвитку бізнеса Doğuş Inşaat ve Ticaret A.Ş., Хасан Серкан Мисирлиоглу повідомив про наміри компанії в найближчий час суттєво розширити свою присутність в Україні, а також надати компанії Укргідроенерго конкретні пропозиції щодо можливих кроків розвитку зв‘язків.
Укргідроенерго має багаторічний успішний досвід міжнародного партнерства. Товариство зацікавлене у співпраці з метою реалізації перспективних проєктів та залучення інвестицій.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Укргідроенерго підписало меморандум про взаєморозуміння з USAID
Укргідроенерго підписано Меморандум про співпрацю з Inpec Engineering GmbH
- 220