![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_13.jpg?itok=UH0F6ck-)
ДО ДНЯ ЕНЕРГЕТИКА
Народився Анатолій 9 березня 1950 року у селі Гельмязево Черкаської області. Навчався у сільськогосподарській академії за спеціальністю «електрифікація сільського господарства». Після отримання вищої освіти почав працювати у районному об’єднанні «Сільгосптехніка» міста Канева спочатку інженером-технологом, а згодом слюсарем-сантехніком.
Свою трудову діяльність у сфері енергетики розпочав у 1975 році електрослюсарем 3 розряду електромашинного цеху Канівської ГЕС. Щороку підвищуючи кваліфікацію, пройшов довгий шлях від машиніста гідроагрегатів до начальника зміни електромашинного та гідротурбінного цехів.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_3687.jpg)
У 1981 році переїздить до Новодністровська та починає працювати начальником зміни електроцеху дирекції з будівництва Дністровського комплексного гідровузла, працюючи протягом наступних шести років над його розбудовою.
У 1987 році від’їздить у відрядження до Сирії на 3 роки. Повернувшись до України, працює електромонтером шостої групи відкритих розподільних пристроїв електромашинного цеху, інженером служби диспетчерської телеавтоматики, начальником зміни Дністровського Каскаду ГЕС та ГАЕС.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_2149_0.jpg)
З 1999 року і донині перебуває на посаді начальника оперативної служби Дністровської ГЕС.
Анатолій Михайлик нагороджений нагрудним знаком «Почесний енергетик України».
- 88