28-07-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-07/photo1690530638%20%283%29.jpeg?itok=Huq3xL2l)
Наглядова рада заслухала інформацію щодо поточної роботи компанії. Виконуючий обов‘язки генерального директора Укргідроенерго Богдан Сухецький проінформував про роботу станцій та підготовку до осінньо-зимового періоду.
«Компанія розвивається динамічно і розбудовує майбутнє. Особлива увага нині приділяється роботі над проєктом відновлення Каховської ГЕС», - зазначив Валентин Гвоздій, голова Наглядової ради.
Також відбулися засідання комітету з аудиту, комітету з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам компанії та комітету з питань управління ризиками.
- 87