12-05-2019
08:00
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-05/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%20%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82_0.jpg?itok=6yhHNtdl)
Цьогоріч 12 травня в Україні відзначають чудове свято – День Матері!
Дорогі наші мами! Вітаємо вас зі святом!
Ви завжди були і залишаєтеся самовідданими, люблячими і готовими на все заради своїх дітей! Ви щодня даруєте свою безмежну ласку, доброту і ніжність! Саме ви завжди поруч з нами у моменти коли усе вперше: перший зубик, перші сльози, перші кроки, перший раз в перший клас, перша любов, перші злети і падіння.
Дякуємо за цю підтримку і турботу! Бажаємо, аби ви, наші дорогі матусі, щодня відчували себе коханими, здоровими, щасливими, повними життєвої енергії, молоді душею. Знайте, що в будь-який момент, ви знайде підтримку і розуміння в колі своєї родини! Зі святом, наші рідні!
Прес-служба Укргідроенерго
- 834