24-04-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-04/1536-1024%20%283%29.jpg?itok=nYpGYOZn)
Ретельне дотримання усіх інструкцій та настанов змінило роботу багатьох підприємств України, проте вони все ж продовжують працювати, забезпечуючи державу усім необхідним.
Карантин – не відпочинок, а наполеглива праця у набагато складніших умовах.
Обмежувальні заходи та постійний контроль щодо захисту працівників та попередження захворювань не порушили гарних традицій гідроенергетиків, зокрема – наведення ладу на закріплених за станціями територіях.
Напередодні Великодніх свят і Дня землі, згідно з усіма правилами та вимогами щодо особистого захисту,
співробітники #Укргідренерго причепурили прилеглі майданчики та квітники, додавши у такий непростий для усіх нас час трохи ошатності та святкового настрою собі та жителям у містах присутності станцій.
Пресслужба Укргідроенерго
- 118