![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-02/1536-1024%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=ckloYmLx)
На станції розпочато виконання робіт з налагодження систем збудження генераторів Блока № 4. Роботи тут триватимуть до 25 лютого 2022 року.
Згідно з планом, в середині лютого на Канівській ГЕС розпочнуться теплові випробування генератора на гідроагрегаті № 13. У свою чергу на гідроагрегаті № 18 тривають роботи з пусконалагодження обладнання та суміжних систем.
Наразі завершено значну частину реконструкції чотирьох гідроагрегатів, що зараз знаходяться у дослідній експлуатації.
Нагадаємо, що роботи з реконструкції виконуються в рамках проєкту «Реабілітація гідроелектростанцій», який співфінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційни банком (ЄІБ).
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
- 202