27-06-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-06/den-konstituciyi-ukrayini-FullHD.jpg?itok=VF-T5BOb)
Дорогі друзі! Двадцять три роки Україна живе за Конституцією, яка утвердила шлях незалежного розвитку нашої держави.
Сьогодні Основний Закон визнає абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честь і гідність, демократичні й правові принципи, які об’єднують суспільство, забезпечують стабільність і процвітання громадян України.
Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із нас.
Від імені колективу Укргідроенерго і від себе особисто бажаю усім здоров'я, щастя, миру, злагоди, невичерпної енергії і безмежної духовної сили, наснаги та нових досягнень!
З повагою
Ігор Сирота
- 79