28-06-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-06/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%97_0.jpg?itok=OlCJp0J-)
Дорогі друзі! Україна живе за Конституцією, яка утвердила шлях незалежного розвитку нашої держави.
Сьогодні Основний Закон визнає абсолютну цінність людини, її життя, здоров’я, честь і гідність, демократичні й правові принципи, які об’єднують суспільство, забезпечують стабільність і процвітання громадян України.
Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із нас.
Від імені колективу Укргідроенерго і від себе особисто бажаю усім здоров'я, щастя, миру, злагоди, невичерпної енергії і безмежної духовної сили, наснаги та нових досягнень!
З повагою
Ігор Сирота
- 79