![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-11/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5%20%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA.png?itok=9GNpzUYN)
21 листопада співробітники Середньодніпровської взяли участь у покладанні квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи. Другою частиною заходу, після вшанування героїв, був перегляд стрічки «Позивний Зеніт» ─ публіцистично-документального циклу з п’яти фільмів.
На Дністровській ГЕС та Дністровській ГАЕС день розпочався хвилиною мовчання.
Після того гідроенергетики долучилися до загальноміського заходу ─ покладання квітів до меморіальної дошки загиблим учасникам АТО у місті Новодністровськ.
Фахівці дністровських станцій зазначають, що 21 листопада ─ день присвячений ідеям патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Прес-служба Укргідроенерго
- 70