![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-02/%D0%93%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%8F_%D0%9A%D1%83%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BE%D0%BA.jpg?itok=4kFPRevg)
У школі проведено ряд заходів, у тому числі, зустрічей з тими, хто захищав Україну на Сході. Аби зберегти пам'ять про ці зустрічі, в гімназії вирішили створити куточок Слави.
За сприяння ПрАТ "Укргідроенерго" та громадської організації "Канівська спілка учасників АТО "Нескорені" у гімназії було оформлено стенд куточка Слави, наповненням якого зайнялися учні та класні керівники. У центрі розмістили прапор України, на якому свої підписи залишили учасники АТО, які зустрічалися з учнями. Навколо - світлини, зроблені під час зустрічей із захисниками.
Варто зазначити, що такого роду заходи ПрАТ "Укргідроенерго" проводить у рамках реалізації Стратегії корпоративної соціальної відповідальності Товариства.
Раніше ми повідомляли, що до Дня соборності України у Канівському ліцеї № 1 відкрили куточок воїнів АТО.
За інформацією видання "Дніпрова Зірка"
№009-010 від 31 січня 2019 року
- 63