![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-05/edf%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.png?itok=JX61ja_H)
Завдяки злагодженій роботі ГЕС та ГАЕС Укргідроенерго за командою диспетчера НЕК Укренерго вдалося збалансували енергосистему. Всі гідроелектростанції Укргідроенерго завантажувались на повну потужність задля підтримання частоти та відповідно підтримання балансу електроенергії в енергосистемі України.
Після встановлення нормального режиму роботи енергосистеми, орієнтовно через 1 годину з початку подій, гідроелектростанції Укргідроенерго повернулись до звичайного режиму роботи згідно з графіком.
Зазначимо, що це була найбільша кількість одночасно знеструмлених споживачів починаючи з лютого.
Станом на 31 травня генерації достатньо для покриття потреб споживачів. Ситуація з генерацією та споживанням електроенергії стабільна. Виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб. Дефіциту в системі немає. Відключення не плануються.
Також розпочала роботу комісія, створена Держенергонаглядом за дорученням міністра енергетики України, щодо вивчення причин, які призвели до надзвичайної ситуації та аварійних відключень електроенергії.
Пресслужба Укргідроенерго
- 55