![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_0190_1124.jpg?itok=69LjBYzN)
Свято розпочалося з привітання генерального директора Ігоря Сироти:
«Дорогі жінки! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю й красою. Завдяки вашій життєвій силі та насназі з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. З нагоди свята весни бажаю вам міцного здоров’я, щастя, кохання та добробуту. Зі святом!»
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0074.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0093.jpg)
Після вітальних слів Ігор Сирота вручив почесні нагороди працівникам. За високий професіоналізм, значні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток паливно-енергетичного комплексу України та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня було оголошено подяку Міністерства енергетики та вугільної промисловості України начальнику відділу контролю виробничих витрат Наталії Балицькій, начальнику відділу управління персоналом Наталії Бобошко та провідному інженеру з підготовки кадрів Олені Ждановій. Нагрудним знаком «Почесний працівник Укргідроенерго» було нагороджено заступника головного бухгалтера Людмилу Борисенко та провідного інженера з охорони праці Тетяну Савицьку. Також за виконання завдань по виробництву електричної енергії, проведення реконструкції, будівництва та забезпечення надійної експлуатації гідроелектростанцій товариства жінок-працівників було премійовано та нагороджено грамотами й листами подяки.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0120.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0241.jpg)
У другій частині урочистостей були підведені підсумки фестивалю «Весняний сонцесвіт», котрий проходив з 12 лютого в усіх філіях компанії та в апараті управління. Фестиваль був присвячений приходу весни та покликаний виявити творчі здібності серед працівників, а відтак складався з експозицій робіт за різними жанрами. Тож усі учасники, чиї роботи експонувалися протягом місяця, були нагороджені цінними призами.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0276.jpg)
Більше фото у галереї
- 40