Все буде Україна!

Злагоджена робота наближає пуск гідроагрегату № 4 Дністровської ГАЕС

Злагоджена робота наближає пуск гідроагрегату № 4 Дністровської ГАЕС

30-07-2021
30 липня відбулася чергова нарада-штаб на Дністровській ГАЕС, яка зібрала всіх учасників будівництва під головуванням директора департаменту інвестиційної експертизи та підтримки Укргідроенерго Олега Ососкова.

Про основні обсяги виконаних робіт доповідав директор Дністровської ГАЕС Василь Субота. Він підкреслив важливість виконання запланованого заповнення проточного тракту гідроагрегату і поставив задачу завершити роботи з кільцевим затвором та на регуляторі швидкості.

«Роботи по направляючому апарату на осушеній спіральній камері фахівцями практично завершені. По водоприймачу і напірному та відвідному водоводах питань на сьогодні нема. Наразі триває очищення водолазами передзатворного простору для безпечного маневрування затворами з нижнього б’єфу», – доповів Василь Субота.

Про готовність найважливіших конструктивів повідомив заступник директора генерального підрядника будівництва – Консорціуму «НВО „Укргідроенергобуд“» В’ячеслав Павловський. Він доповів, що наразі ведуться роботи щодо упорядкування документації задля оформлення відповідних актів робочих підкомісій та здачі їх замовнику.

Низку важливих моментів окреслив головний інженер Укргідроенерго Вадим Рассовський. Основну увагу він приділив роботам по регулятору швидкості, системам збудження та керування.

Про виконані обсяги архітектурних та оздоблювальних робіт на технологічному майданчику, ліфтово-сходовому блоці, з’єднувальній галереї та у шахті ГД № 4 доповів директор філії Консорціумом «НВО "Укргідроенергобуд"» Олег Філіпович.

Попереду – новий важливий крок: заповнення проточного тракту, а відтак – підготовка гідроагрегату до пуску в генераторному режимі, згідно з програмою комплексних випробувань.

Пресслужба Дністровської ГАЕС

Читайте також:

Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота: «Синтез енергії води та енергії сонця створить високоманеврові й швидкодіючі резерви для Об’єднаної енергосистеми України»

Денис Шмигаль: «Укргідроенерго, розвиваючи технології зберігання енергії, сприяє гармонійному розвитку зеленої енергетики в Україні»

Богдан Сухецький: «Проєкт з будівництва систем накопичення електроенергії, який реалізує Укргідроенерго, сприятиме успішній інтеграції ОЕС до ENTSO-E»

Фотогалерея

Поділитися: