08-03-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-03/208B9B5C-A183-4E3E-BDC7-81893183422D.jpeg?itok=w01H3nlH)
Станом на 8 березня Укргідроенерго продовжує забезпечувати енергосистему балансуючим й аварійним резервом та частково базовим, у зв’язку з повінню.
На зміну аномальному зимовому водопіллю прийшло весняне. Тому рівні води у водосховищах і надалі дозволяють забезпечувати енергетичну систему України балансуючими потужностями.
Компанія відповідально готувалась до цього періоду, приділяючи увагу стану гідротехнічних споруд, постійному контролю за ними та їх безпечній експлуатації.
Пресслужба Укргідроенерго
- 49