Все буде Україна!

Проєкт «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго»

Проєкт «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго»

Оголошення
""
Оприлюднення проєктів документів щодо екологічних та соціальних планів й зобов’язань компанії, взаємодії з зацікавленими сторонами та плану організації праці.

Продовжуючи обговорення та підготовку Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Україною проєкту «Підвищення стійкості енергетичної системи для інтеграції з Європейською енергосистемою» по програмі Укргідроенерго «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго», Товариство оприлюднює проєкти документів щодо соціальних та екологічних планів й зобов’язань компанії, а також стосовно взаємодії з зацікавленими сторонами й плану організації праці.

Зазначаємо, що проєкти документів оприлюднюються для ознайомлення та розгляду всіма залученими й зацікавленими учасниками проєкту, а також для долучення у подальшому до відкритих обговорень (консультацій).

Перелік документів:

  1. План взаємодії із зацікавленими сторонами (укр.ПВЗС).pdf
  2. План взаємодії із зацікавленими сторонами (англ.SEP).pdf
  3. Проєкт Порядку організації праці (укр.ПОП).pdf
  4. Проєкт Порядку організації праці (англ.LMP).pdf
  5. План соціально-екологічного управління (укр.ПСЕУ).pdf
  6. План соціально-екологічного управління (англ.ESMP).pdf

Звертаємо вашу увагу, що переклад проєктів документів українською мовою є неофіційним. Робоча версія наведених проєктів документів – англійською мовою.

Запрошуємо зацікавлені сторони взяти участь в консультаціях щодо проєктів документів з питань соціальних та екологічних планів й зобов’язань компанії, а також стосовно взаємодії з зацікавленими сторонами й плану організації праці в рамках реалізації проєкту «Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго», які відбудуться 28 квітня 2021 року об 11:00 (в онлайн-форматі).

Для участі в консультаціях необхідно зареєструватися до 17-00 27 квітня 2021 року шляхом направлення електронного листа на адресу: [email protected]. У листі обов’язково необхідно зазначити: ПІБ та організацію, яку представляєте, контактний номер телефону та електронну адресу.

На підтвердження реєстрації учасники отримають посилання на зазначену ними електронну адресу для онлайн-підключення в програмі zoom.

 

Поділитися: