![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-07/IMG_22722%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=ml3KJd2T)
Під час зустрічі гості дізналися про невідомі факти історії будівництва та розвитку Канівської ГЕС, особливості у принципах її роботи, ознайомилися з основним обладнанням та його експлуатаційними характеристиками, а також техніко-економічними показниками та автоматизацією виробничого процесу.
В межах візиту для обміну досвідом енергетики оглянули основні виробничі приміщення та центральний пульт керування. Візитери дізналися про місце гідроенергетики в енергетичному балансі України та особливості генерації електроенергії з води.
«Вражають масштаби, потужність, а також організація роботи та, з професійної точки зору, розміщення обладнання. Почули багато цікавої інформації. Зустріч була насиченою, пізнавальною та корисною. Ми дуже вдячні за можливість побувати на Канівській ГЕС», - поділився враженнями Микола Коробов, головний енергетик ПрАТ «Миронівська Птахофабрика».
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» приділяє значну увагу обміну досвідом з колегами енергетиками з метою підвищення професійного рівня своїх працівників, адже подібна взаємодія добре впливає на розвиток необхідних навичок та стимулює позитивні зміни у роботі компанії.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Олександр Жорновий: «Реконструкція Канівської ГЕС дозволить збільшити її потужність до 524 МВт»
- 503