![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-08/IMG_2474%20Logo%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=pX2jcWPY)
«Нами проводяться заходи з перевірки готовності обладнання, гідротехнічних споруд, виробничих та службових приміщень, засобів транспорту та зв'язку Канівської ГЕС до проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 р. Окрім реконструкції обладнання також проводиться ремонт виробничих приміщень», - зазначив під час наради директор Канівської ГЕС Василь Гринь.
У свою чергу Ігор Сирота наголосив на необхідності консолідації зусиль гідроенергетиків та підрядних організацій для максимально якісної ремонтної кампанії:
«Ми всі розуміємо, враховуючи минулорічний досвід, до чого нам необхідно готуватись. Так, буде складно. Але попри всі виклики - ми маємо бути максимально підготовлені. Вірю, що разом ми можемо забезпечити стійкість енергетичної системи».
Пресслужба Укргідроенерго
- 70