01-09-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-09/accb48b6-c049-428c-a98f-5767bf62a027.jpg?itok=HDdaKO-8)
Відповідно до річного графіка, протипожежні тренування (навчання) на Дністровській ГАЕС були проведені з метою відпрацювання спільних дій оперативно-диспетчерської служби філії, аварійно-відновлювальної бригади цехів, загону відомчої воєнізованої охорони та добровільної пожежної дружини станції у разі аварійного вимкнення одного із гідроагрегатів у зв’язку із виникненням пожежі.
Упродовж тренувань, під час гасіння умовної пожежі та ліквідації її наслідків, було напрацьовано досвід спільних дій із відомчим та територіальними пожежно-рятувальними підрозділами, а також вдосконалено практичні навички співробітників станції.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
- 14