Все буде Україна!

Мінекоенерго затвердило річний звіт Укргідроенерго

Мінекоенерго затвердило річний звіт Укргідроенерго

04-05-2020
Міністерство енергетики та захисту довкілля України затвердило річний звіт ПрАТ «Укргідроенерго» за 2019 рік, а також розмір річних дивідендів.

Про це йдеться у наказі Мінекоенерго.

«Затвердити Річний звіт та фінансову звітність ПрАТ «Укргідроенерго», підготовлену відповідно до МСФЗ за рік, що закінчився 31 грудня 2019 року, разом зі звітом незалежного аудитора…», - зазначається документі.

Разом з тим, профільне відомство затвердило звіт Наглядової ради компанії та розмір відрахування прибутку на виплату дивідендів.

«Затвердити розмір річних дивідендів ПрАТ «Укргідроенерго» за 2019 рік у сумі 966 783,0 тис. гривень, що становить 30 % чистого прибутку», - йдеться в тексті наказу.

Як повідомлялося раніше, Міжнародна аудиторська компанія Grant Thornton надала Звіт незалежного аудитора, в якому висловила немодифіковану думку, що фінансова звітність відображає достовірно та повно фінансовий стан ПрАТ «Укргідроенерго» на 31 грудня 2019 р.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України затвердив норматив відрахування частини прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2019 році для компанії Укргідроенерго на рівні 30 %.

Пресслужба Укргідроенерго

Поділитися: