Все буде Україна!

Міжнародні експерти проаналізували хід реконструкції обладнання на станціях Укргідроенерго

Міжнародні експерти проаналізували хід реконструкції обладнання на станціях Укргідроенерго

03-06-2021
Консультанти Mott MacDonald проінспектували стан реалізації контрактів за проєктом Укргідроенерго «Реабілітація гідроелектростанцій».

Фахівці моніторингової місії відвідали Канівську ГЕС, Кременчуцьку ГЕС, Середньодніпровську ГЕС, Дніпровську ГЕС-1 та Дніпровську ГЕС-2, а також Київську ГАЕС.

24 та 25 травня фахівці місії побували на Канівській ГЕС, де ознайомилися з ходом реконструкції гідроагрегатів № 14,15 та 16, яка перебуває на завершальному етапі. Зокрема на станції розпочато дослідну експлуатацію гідроагрегату № 14. Гідроагрегат працює в мережі згідно з графіком навантажень під контролем оперативної служби та підрядних організацій. Гідроагрегат №16 вже готовий до введення в дослідну експлуатацію та після підписання усіх актів готовності теж буде включений в мережу. На гідроагрегаті № 15 наразі проводять пусконалагоджувальні роботи та випробування. Активно ведуться роботи на агрегатах п'ятого блоку.

26 травня консультанти міжнародної моніторингової місії Mott MacDonald побували на Кременчуцькій ГЕС. В межах візиту вони ознайомились з роботою станції, оглянули головний щит управління та проаналізували стан виконання робіт щодо реконструкції гідроагрегату №4. Окрім того фахівці проінспектували стан системи охорони праці та екологічної безпеки на підприємстві, а також  дотримання відповідних вимог підрядними організаціями. Розглянуто питання про графік виводу агрегату №5, дата якого буде визначена окремо за результатами проходження аудиту моніторингової місії.

27 травня робоча нарада за участю міжнародних консультантів, керівництва філії та  представників заводів-виробників гідроенергетичного обладнання відбулася на Середньодніпровській ГЕС. Під час візиту експерти Mott MacDonald ознайомилися з поточним станом реконструкції  гідроагрегатів №1 та №2.

28-29 травня фахівці моніторингової місії відвідали ДніпроГЕС, де перевірили діяльність підрядних організацій за міжнародними контрактами- Andritz Hydro та Турбоатому. Окремо проведено огляд введеного в роботу гідроагрегату №16. Місія підтвердила належну якість виконання робіт підрядними організаціями.

Завершився візит консультантів Mott MacDonald відвідинами Київської ГАЕС, де вони проінспектували хід виконання робіт за проєктом реконструкції гідроагрегатів № 2, 4, 6 за кошти Європейського Інвестиційного Банку та Європейського банку реконструкції та розвитку.

Насамкінець в апараті управління компанії відбулася підсумкова онлайн нарада за участі фахівців Mott MacDonald.

«Експерти відвідали станції, перевіривши хід виконання робіт за контрактами проєкту «Реабілітація гідроелектростанцій» та намітили шляхи поліпшення виконання цих робіт. Після цього будуть отримані відповідні висновки та рекомендації. Переконаний: такі консолідовані зустрічі є запорукою ефективної взаємодії», - зазначив під час наради заступник директора департаменту «Реконструкція. ІІ черга» Віктор Шевченко.

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також:

На Дніпровській ГЕС в активній фазі роботи з реконструкції трьох гідроагрегатів

Реконструкція на Канівській гідроелектростанції триває!

Кременчуцька ГЕС: продовжуємо роботи в рамках проєкту реконструкції ІІ черги

Фотогалерея

Поділитися: