Все буде Україна!

Міжвідомча комісія узгодила режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у серпні

Міжвідомча комісія узгодила режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у серпні

30-07-2021
Представники Укргідроенерго взяли участь у онлайн-засіданні Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та Дністровського водосховищ. Під час засідання було розглянуто гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку у басейнах Дніпра та Дністра, а також узгоджено оптимальні режими роботи каскаду дніпровських та Дністровського водосховищ на серпень 2021 року.

Київське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Станом на 1 вересня середньодобовий рівень води у водосховищі (водпост Толокунь) має бути в межах 102,75-102,65 м БС.

Канівське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Середньодобовий рівень у верхньому б’єфі водосховища протягом серпня має бути в межах 91,35-91,45 м БС.

Кременчуцьке водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Станом на 1 вересня рівень води у водосховищі має бути в межах 80,20-80,10 м БС.

Кам'янське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах із забезпеченням постійних попусків у нижній б’єф не менше ніж 400 м3/с, відповідно до екологічних умов м. Дніпро. Коливання рівня води у верхньому б’єфі (біля греблі) витримується в межах 63,8-64,0 м БС.

Дніпровське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Коливання рівня води у верхньому б’єфі (біля греблі) викликане добовим і тижневим регулюванням ГЕС допускається до 0,7 м нижче від НПР (51,4 м БС). За умовами навігації забезпечується гранично допустимий рівень спрацювання верхнього б’єфу (біля греблі) 51,1 м БС під час проходження великогабаритних суден на лімітуючих ділянках.

Каховське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Станом на 1 вересні рівень у водосховищі має бути в межах 15,70-15,60 м БС.

Дністровське водосховище: Для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснювати рівномірний попуск у нижній б’єф Дністровської та Нижньодністровської ГЕС витратами не менше ніж 110-120 м3/с. Режим пропуску дощових паводків встановлюється у робочому порядку в кожному випадку окремо.

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також:

Представники Укргідроенерго взяли участь у засіданні Антикризового енергетичного штабу в Кабміні

Укргідроенерго – у ТОП-10 лідерів Індексу прозорості в системі корпоративного управління та КСВ

Світу знадобиться 2600 ГВт гідроенергетичної потужності до 2050 року – Міжнародне енергетичне агентство

Поділитися: